Dāvanas svētkos Zupas virtuves apmeklētājiem

ziemassvetki-vecas-sv-gertrudes-zupas-virtuve-24-42931004Pateicoties ģertrūdiešu un mūsu draugu atbalstam šogad turpinām Ģertrūdes zupas virtuves kalpošanu. Arī šogad vēlamies zupas virtuves apmeklētājus aicināt uz svētku pusdienām Otrajos Ziemassvētkos un iepriecināt ar sarūpētām dāvanām. Aicinām draudzi īpaši aktīvi iesaistīties, lai sagādātu nelielas dāvaniņas Ziemassvētkos Zupas virtuves apmeklētājiem!

Ar Zupas virtuves apmeklētājiem svinēsim Mūsu Kunga Kristus piedzimšanas svētkus Otrajos Ziemassvētkos sestdien, 26. decembrī. Draudzes locekļi aicināti nākt palīgā šo svētku sagatavošanā, sagādājot šiem cilvēkiem nelielas dāvaniņas. Lai iepriecinātu visus Zupas virtuves apmeklētājus ir nepieciešams sagatavot vismaz 250 dāvaniņu. Pagājušajos Ziemassvētkos mums ar to gāja knapi, tāpēc Zupas virtuves kalpotāji šogad draudzi aicina īpaši sasparoties! Dāvanas lūgums līdz 21. decembrim (ieskaitot) nogādāt draudzes administratorei Ingai (draudzes kancelejā, ieeja no baznīcas labās puses).

Par dāvanu saturu un noformējumu: dāvaniņās var būt gan kādas ēdamas lietas, praktiski noderīgi priekšmeti vai kas cits. Vēlams dāvanas nest neiesaiņotas. Ja nu tās ir iesaiņotas, tad lūgums pie iepakojuma stingri piestiprināt aprakstu par to, kas tajā ir iekšā. Tas svarīgi, lai zinātu – dāvana piemērota jauniem cilvēkiem vai sirmgalvjiem, sievietei, vīrietim vai bērnam. Tāpat, ja dāvanā ir kādi pārtikas izstrādājumi, tad svarīgi parūpēties, lai līdz 27. decembrim tie nesabojātos. Ja vēlaties svētkos dāvināt tieši praktiskas, ēdamas lietas, tad varat dāvanu kancelejā nogādāt tuvāk mēneša beigām. Tā kā nepieciešamas vismaz 250 dāvaniņas, aicinām labāk sagādāt vairākas mazākas dāvanas, nekā vienu lielāku – gribam sirsnīgi apsveikt pilnīgi visus viesus. Ja nu kādas dāvanas vēl būs pieejamas, nogādāsim tās arī apmeklētāju mājiniekiem, kas Zupas virtuvi apmeklēt nevar veselības stāvokļa vai kādu citu iemeslu dēļ.

Papildu informācija, sazinoties ar Māru (tālr.nr.: 26533535, e-pasts: behmanemara@gmail.com).
Papildu informācija par Ģertrūdes draudzes zupas virtuves kalpošanu šeit.

, ,