Seminārs “Kalpošanas 3 krāsas: Tavu garīgo dāvanu atklāšanai un attīstīšanai”

Creative Commons, flickr.com,namtaf, kalpošanas trīs krāsasPirms aktīvās kalpošanas sezonas aicinām ģertrūdiešus uz semināru “Kalpošanas 3 krāsas: Tavu garīgo dāvanu atklāšanai un attīstīšanai” divu otrdienas vakaru garumā – 6. un 13. septembrī.

Ir dažādas dāvanas, bet viens pats Gars; ir dažādas kalpošanas, bet viens pats Kungs; ir dažādi spēki, bet viens pats Dievs, kas dod visas spējas visiem./1.kor.12:4-6/

Svētā Gara dāvanās balstīta kalpošana palīdz draudzei augt un pilnveidoties. Lai tas varētu notikt, mums ir būtiski uzzināt, kurās no jomām mēs katrs jau jūtamies stipri un kurās mums vajadzētu vēl augt. Bībelē mēs lasām, ka Dievs ir atklājies trīs dažādos veidos: kā Radītājs (zaļā krāsa), Jēzū Kristū (sarkanā krāsa) un Svētajā Garā (zilā krāsa). Katra no šīm trim krāsām atbilst vienai kalpošanas jomai.

Ja vēlies uzzināt:

  • Kādas ir tavas Svētā Gara dāvanas?
  • Kā Tu tās vislabāk vari lietot draudzē?
  • Kā Tu vari attīstīt savas dāvanas?
  • Kā Tu vari palīdzēt citiem attīstīt dāvanas?

Aicinām Tevi piedalīties seminārā “Kalpošanas 3 krāsas: Tavu garīgo dāvanu atklāšanai un attīstīšanai”. Semināru vadīs mācītājs Rinalds Grants. Seminārs veidots izmantojot Draudzes Dabiskās Attīstības institūta Vācijā mācību materiālus. Materiālu un kafijas paužu izdevumu segšanai kursa dalībnieki ir aicināti ziedot 5 eiro par abām tikšanās reizēm kopā.

Semināra norise: divi otrdienu vakari – 6. un 13. septembris – no plkst. 18.00 līdz 21.00. Pēc semināra dalībnieki varēs saņemt arī individuālas konsultācijas un atbalstu savu dāvanu attīstīšanā un pielietošanā.

Semināram lūdzam pieteikties, aizpildot elektronisko pieteikšanās anketu šeit.

Svētdien, 11. septembrī pēc rīta dievkalpojuma notiks Ģertrūdes nozaru prezentācija, kurā iepazīstināsim ar dažādajām draudzes nozarēm, aktivitātēm un kalpošanām, lai katrs var atrast savām Svētā Gara dāvanām vislabāko kalpošanu.

, , ,