Laulāto kurss Ģertrūdē

Laulāto kurssAicinām pārus uz Laulāto kursu Ģertrūdē, kas notiks no 2016. gada 19. oktobra, trešdienās no plkst. 19.00 līdz 21.30. Pieteikšanās dalībai kursā – aizpildot elektronisko pieteikšanās anketu.

Kas ir laulāto kurss?

Tie ir septiņi vakari jaukā atmosfērā. Divatā pie romantiska galdiņa Jūs baudīsiet uzkodas, klausīsieties praktiskas uzrunas un pārrunāsiet tās divatā. Kursa laikā nav grupu darba un Jums nebūs jādalās savā pieredzē ne ar vienu citu kā tikai ar savu laulāto.

Kam kurss domāts?

Laulāto kurss ir paredzēts ikvienam pārim – vienalga, vai esat kopā vienu vai sešdesmit vienu gadu, vienalga, vai Jums ir stipra ģimene vai arī cīnāties par tādu. Arī tad, ja Jūsu laulība ir ļoti veiksmīga, kurss Jums palīdzēs nostiprināt Jūsu labos ieradumus. Turpretim, ja Jūsu laulība piedzīvo grūtības, tad kurss Jums sniegs praktiskus līdzekļus (darba rīkus), lai strādātu pie kritiskajiem jautājumiem. Daži šķirti pāri ir izmantojuši kursu kā līdzekli, lai atsāktu kopdzīvi. Lai arī kāda būtu Jūsu situācija, praktiskās zināšanas un iemaņas, ko apgūsiet, palīdzēs Jums attīstīt un nostiprināt Jūsu attiecības.

Lai arī laulāto kurss ir balstīts uz kristīgiem principiem, tas ir paredzēts gan kristiešiem, gan nekristiešiem. Daudzi pāri, kas nav baznīcai piederīgi ir atzinuši, ka kristīgais saturs kursa laikā tiek pasniegts tā, kas tas viņiem nelika justies neērti. Laulāto kurss ir attīstījies Svētās Trīsvienības baznīcā Londonā (turpat, kur izveidojusies Alfa). Tā autori ir Nikijs un Sīla Lī – vairāku grāmatu autori, no kurām pazīstamākā ir latviski tulkotā „Laulību grāmata”. Šobrīd vairāk kā 1000 laulāto kursi notiek dažādās pasaules vietās.

Kāpēc šo iespēju izmantot?

Regulāra automašīnas tehniskā apkope samazina automašīnas salūšanas risku un ļauj to lietot pārliecināti.
Labākie sportisti pavada neskaitāmas stundas trenējoties un izkopjot savu tehniku.
Lielākie dzīves sasniegums prasa praksi, treniņu un nodošanos.
Līdzīgi ir ar laulību. Stipras, mīlestības pilnas un ilgstošas attiecības nav nejaušība. Lai tās uzturētu romantiskas un dzīvas tās prasa piepūli un nodošanos. Mēs vienmēr varam mācīties kā pat veiksmīgas laulības darīt labākas.

Maksa dalībai kursā katram pārim: EUR 70. Šajās izmaksās iekļauti ar kursu saistītie izdevumi – septiņas maltītes, kursa rokasgrāmatas un  “Grāmata laulātajiem”, pāra dalība kursa noslēguma svinībās, kā arī ar kursa administrēšanu, organizēšanu un telpu izmantošanu saistītie izdevumi. Samaksu iespējams veikt, norēķinoties vairākās daļās.

Rekvizīti pārskaitījumiem (ar norādi “Laulāto kursam”):

Rīgas Vecā Svētās Ģertrūdes evaņģēliski luteriskā draudze
Reliģiskās organizācijas reģ. nr.: 90000293463
Bankas rekvizīti: AS Swedbank, konta nr.: LV40HABA0551005116532

Papildu informācija: http://gertrude.lv/kursi/laulato-kurss/

Kontaktinformācija jautājumu gadījumā: laulatokurss@gertrude.lv

, ,