Iespēja dejot

Iespēja dāmām kopā nodoties kustību un deju priekam ar ģertrūdieti, džeza deju pasniedzēju Līvu Guduli.Attachment-1

Kopā ar Līvu tiks izveidota speciāla nodarbība viņas deju studijā Happy Dance Studio, ņemot vērā dalībnieču pašu vēlmes. (Studija, starp citu, atrodas pavisam tuvu mūsu Ģertrūdei – Galleria Riga, 5. stāvā).

Deju nodarbībā Līva piedāvā:

  • fiziskās formas uzlabošanu;
  • dejas improvizācijas treniņu;
  • dejas tehnikas apguvi;
  • padziļinātāk apgūt džeza deju (un tās dažādos paveidus);
  • autentisko kustību (dejas terapijas veids, kas veicina apzinātību un dziļu pieņemšanas sajūtu);
  • horeogrāfijas kopīgai izdejošanai;
  • kā arī …iespēju taisīt priekšnesumus (pašas sev vai draudzes pasākumiem).

Ja Jums par to ir interese, lūdzu, rakstiet Līvai (e-pasts: liva.gudule@happydance.lv, tālruņa nr.: 29388148), lai var apzināt, cik daudzām no Jums šāda iespēja liekas interesanta un aktuāla.  Arī, ja Jums ir ieteikumi, ar ko vēlētos papildināt nodarbību.  Informācija tiks apkopota, ņemta vērā, un varbūt janvārī sāksies pavisam interesants un patīkams piedzīvojums.

Nodarbība varētu ilgt pusotru stundu, un notikt vienu vai divas reizes nedēļā. Varētu sākt lielajā “sākumu laikā” – janvārī.  Rakstiet savus vēlamos vai gluži otrādi, nevēlamos laikus (piemēram, man der darbdienu vakari vai pēcpusdienas). Par nodarbības maksu vienosies atkarībā no tā, cik daudz dalībnieces būs. Ja gribētāju nebūs daudz, tad vēlamā dalības maksa būtu 10 eiro par nodarbību.

Ķermeņa kustība un deja nozīmē atklāt sevī dvēseles, ķermeņa, emociju un gara radošumu vienā veselumā. Tā ir ne ar ko citu neaizvietojama iespēja atklāt un sajust sevī skaisto ķermeņa valodu, kura sniedz visdziļāko sirds prieku un gandarījumu.

, ,