Kurss “Brīvība Kristū”

creative_commons_flickr_freedom_briviba_kristuOtrdien, 10. janvārī plkst. 18.30 Ģertrūdē uzsāksim kursu “Brīvība Kristū”, kas veidots kristiešiem, kuri meklē, kā ticībā izdzīvot katru dienu.

Kurss “Brīvība Kristū” notiks no 10. janvāra otrdienās (sākot ar februāri trešdienās) no plkst. 18.30 līdz 21.00 Ģertrūdes pagrabstāva bibliotēkā trīs ar pus mēnešu garumā.

Kursa nodarbību formāts līdzinās pastorāta formātam – tāpat sāksim ar vakariņām un slavēšanu, kam sekos uzruna un pārrunas mazākās grupās. Uzrunas teiks gan mūsu mācītāji, gan citi ģertrūdieši, kuri kursu izgājuši jau iepriekš.

Kurss “Brīvība Kristū” ir paredzēts kristiešiem, kuri meklē, kā ticībā izdzīvot katru dienu, cenšas saprast, kas ir tas, kas mums traucē dzīvot brīvībā, kurai Kristus ir atpestījis, un kā jau šodien piedzīvot to, ko Kristus mums ir sagatavojis. Kursā ietvertas tādas tēmas kā “Mūsu ikdienas izvēles”, “Kā salauzt pagātnes varu”, “Piedot no sirds”, “Palikt uz pareizā ceļa” un citas. Kursa ietvaros ir paredzēts arī nedēļas nogales izbraukums, kas ir ļoti nozīmīga šī kursa sastāvdaļa.

Kursa izmaksas vienam dalībniekam sastāda 40 eiro par nedēļas nogali, 7 eiro par kursa grāmatu un 1 līdz 2 eiro ziedojums par vakariņām nodarbībās, kopsummā veidojot aptuveni 55 līdz 60 eiro.

Lai pieteiktos kursam, lūdzam aizpildīt elektronisku pieteikšanās anketu šeit.

Par “Brīvība Kristū” piedzīvoto:

Kurss “Brīvība Kristū” ir kā pamācošs un dziedinošs ceļš, kura laikā Dievs mums katram liek ieraudzīt tās bedres, melus, lamatas, kurās ik dienas iekrītam, kurām noticam un kurās turpinām dzīvot. Kursa laikā mums ir iespēja ne tikai ieraudzīt nepatiesās lietas, kurās tik bieži sapinamies, bet arī iemācīties, kā pret tām cīnīties.

Ko man ir devis šis kurss? Tas man lika vēlreiz izvērtēt savas attiecības ar Dievu. Padomāt par to, cik lielā mērā es ļauju Dievam ienākt savā dzīvē. Es lasu, klausos, mēģinu izprast Dieva Vārdu, bet – vai es mēģinu tam arī atbildēt? Cik liela ir mana vēlme atbildēt un uzticēties Dievam? Šie bija galvenie jautājumi, ko sev uzdevu. Un tieši kursa laikā piedzīvoju īpašu atgadījumu personiskajā dzīvē, kas lika vēlreiz izvērtēt savas attiecības ar Dievu un ieraudzīt tās jaunā gaismā. Dievs uzrunāja mani ļoti īpašā veidā, un tai brīdī es sapratu, ka man ir jāmainās, ka es nevaru turpināt dzīvot tāpat kā iepriekš. Caur patiesi sāpīgu pieredzi es ieraudzīju, cik mīlošs un gādīgs Dievs ir un cik lielu žēlastību Viņš man ir devis un dod katru dienu no jauna. Vienā brīdī ieraudzīju Dievu kā tuvu draugu, kurš man vienmēr ir blakus, vienmēr mani atbalsta un palīdz. Un turpat blakus ieraudzīju sevi, kas tik bieži novēršas un aiziet no šī Drauga. Kad biju ieraudzījusi to šādā veidā, sapratu, ka nevēlos vairs būt tik neuzticams draugs. Vēlos Dievam atbildēt ar to pašu mīlestību, ko Viņš dāvā man. Tādēļ var teikt, ka kurss “Brīvība Kristū” manī izmainīja un nostiprināja kaut ko ļoti fundamentālu – manas attiecības ar Dievu.

Es ticu, ka katram šī kursa dalībniekam ir un būs savs stāsts par kursa laikā piedzīvoto, jo kursā aplūkotā tematika ir ļoti plaša. Tomēr man šķiet, ka būtiskākais, kas jāpatur prātā, ejot cauri jebkurai tēmai un jautājumam, ir tas, ka mums patiesi jāgrib atvērt Dievam savu sirdi. Tādēļ, lai šis kurss dotu vislielākos augļus, mums jābūt ne tikai uzcītīgiem tā apmeklētājiem un klausītājiem, bet arī darītājiem – sakot Dievam JĀ, ieaicinot Viņu savā dzīvē un vienmēr paļaujoties uz Viņa Vārda patiesību.

Papildu informācija: rakstot vai zvanot Zandai (e-pasts: zanda2708@inbox.lv, tālruņa nr.: 26333476) vai Sigitai (tālruņa nr.: 29413847).

, ,