Aizlūgšanu dievkalpojums ar Pirko Jalovaru

Pirkko JalovaaraSvētdien, 7. maijā plkst. 18.00 Ģertrūdes baznīcas zālē notiks dziedināšanas dievkalpojums, kurā kalpos Somijas Evaņģēliski luteriskās Baznīcas evaņģēliste Pirko Jalovara (Pirkko Jalovaara). Pirms dziedināšanas dievkalpojuma plkst. 17.00 svinēsim dievkalpojumu ar Svēto Vakarēdienu. Lūdzam pievērst uzmanību, ka ierastais slavēšanas dievkalpojums 7. maijā nenotiks.

Pirko Jalovara ir starptautiskas radio un televīzijas aizlūgšanu kalpošanas vadītāja. Latvijā Pirko Jalovara ir pazīstama arī kā grāmatas “Lūgšana ir mana dzīve” autore. Dievs Pirko Jalovarai ir dāvājis dziedināšanas dāvanu, ar ko cilvēki saņēmuši atbrīvošanu no slimībām, traumām un iedzimtām kaitēm.

Pirko Jalovara Latvijā kalpos arī dziedināšanas dievkalpojumos Ērgļu evaņģēliski luteriskajā draudzē 4. maijā plkst. 18.00, vasarsvētku draudzē “Cerība” Rīgā 5. maijā plkst 18.00, Svētās Katrīnas evaņģēliski luteriskajā draudzē Kuldīgā 6. maijā plkst. 18.00 un Ozolnieku vasarsvētku draudzē “Ticības Spēks” 7. maijā plkst. 11.00.
5. maijā no plkst. 10.00 vasarsvētku draudzē “Cerība” Rīgā Pirko Jalovara vadīs semināru par dziedināšanas kalpošanu “Kā lūgt par slimajiem?”.

, ,