Brauciens uz Tezē

Brauciens uz Tezē kopienu Francijā no 2017. gada 29. jūnija līdz 12. jūlijam – saturīgs piedzīvojums Tavam vasaras brīvlaikam!

Tezē – tā ir kristīga kopiena Francijas laukos, vieta, kur var gan piedzīvot klusumu, gan iepazīt cilvēkus no visas pasaules. Vieta, kur iepazīt pašam sevi, dalīties ticības pieredzē, lūgt, dziedāt, draudzēties un pavadīt laiku vienkāršībā.

Ja Tevi tas uzrunā, tad pievienojies jauniešu grupai un dodies ceļojumā kopā ar mūsu Ģertrūdes draudzes mācītāju Rinaldu Grantu.

Ceļā iepazīsim piecas skaistas un ievērojamas Eiropas pilsētas – Čenstohovu Polijā ar Jasno Goras klosteri. Saksijas baroka pērli Drēzdeni, romantisko Parīzi, Bavārijas daiļavu Augsburgu, simts torņu pilsētu Prāgu un Veļičku ar tās UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā iekļautajām sāls raktuvēm.

 

Taize_final_LV

Ideālais Tezē kopienas viesis ir vecumā no 15 līdz 29 gadiem, bet šo iespēju izmantot var arī tie, kuri vecāki par 30 gadiem un ģimenes ar bērniem. Pēc Tezē brāļu lūguma pieaugušo (30+) īpatsvaram grupā nevajadzētu būt lielākam par 10%.

Īpaši aicināti visi, kuri jebkādā veidā piedalījās Tezē Eiropas jauniešu tikšanās pasākumā 2016. gada nogalē!

Izbraukšana: 29. jūnijā agri no rīta, atgriešanās – naktī no 12. uz 13. jūliju.

Maršruts: Rīga – Čenstahova – Drēzdene – Parīze – Tezē, Tezē – Augsburga – Prāga – Veļička – Rīga

Orientējošās izmaksas: 350 eiro (15 līdz 29 gadus jauniem), 410 eiro (30+).

Izmaksās ietilpst visi ar autobusa nomu saistītie izdevumi, uzturēšanās Tezē, ieskaitot ēdienreizes, un sešas nakšņošanas tūrisma klases viesnīcās vai jauniešu hosteļos ceļojuma laikā.

Pieteikšanās līdz 28. maijam, rakstot uz e-pastu: liene.kalvisa@gmail.com. Piesakoties lūdzam norādīt dzimšanas datus, kontakttālruni un to, vai un kad esat bijis Tezē iepriekš. Dalībniekam tiek garantēta vieta grupā, iemaksājot avansu 70 eiro apmērā. Konta numuru saņemsiet kopā ar apstiprinājuma e-pastu par jūsu reģistrāciju.

 

Par brauciena norisi, nakšņošanas vietām un nepieciešamo dzīvošanai Tezē informēsim grupas tikšanās laikā, uz kuru tiksiet aicināti elektroniski, bet izsmeļošu informāciju par pašu kopienu un tās ikdienu jau tagad variet uzzināt kopienas mājas lapā www.taize.fr (arī latviešu valodā) un piedaloties Tezē lūgšanu vakaros Ģertrūdē katru trešdienu plkst. 18.30.

Papildu informāciju par braucienu variet saņemt pie Lienes Kalvišas (tālruņa nr.: 25918654, e-pasts: liene.kalvisa@gmail) vai mācītāja Rinalda Granta (tālruņa nr.: 26318931, e-pasts: rinalds.grants@gertrude.lv).

, ,