Koncerts “Cilvēks. Pulenks.”

Sestdien, 6. maijā plkst. 18.00 Ģertrūdē skanēs koncerts “Cilvēks. Pulenks”.

Lai kādas cerības un ilgas Tu nestu savā sirdī, Tu esi cilvēks.
Lai kādā valodā Tu mīlētu – Tu esi cilvēks.
Un mūzika ir tavs prieks, asaras un laime!

plakac-riga2

Koncertā muzicēs Jelgavas Svētku koris*, Aigars Reinis (ērģeles), Iveta Romancāne (soprāns), Edīte Ziemele-Kivila (klavieres), Sofija Čerņavska un Aleksandra Kolodinska (flautas), Anta Puķīte (akordeons), Dārta Adele Puriņa (čells), Anna Berkmane (timpāni) un Tīna Bērziņa (arfa). Diriģenti – Mārtiņš Klišāns un Guntis Pavilons. Programmā – 20. gadsimta franču komponista, humānista Fransisa Pulenka mūzika.

Koncertā “Cilvēks. Pulenks.” dzirdēsiet kora mūziku, vokālo un kamermūziku un Pulenka daiļrades brieduma gadu spožāko pērli – kantāti “Gloria”, kas rakstīta korim, soprānam un orķestrim, taču koncertā būs īpaša iespēja pirmo reizi to dzirdēt pārlikumā ērģelēm, soprānam, korim, divām flautām, arfai un timpāniem.

Ieeja par ziedojumiem Ģertrūdes unikālo Zauera ērgeļu restaurācijai.

6. maija pēcpusdienā atvēli septiņdesmit piecas minūtes, lai kopā ar koncerta mūziķiem dalītos tajā cilvēcības valodā, ko par mūziku sauc!

*Jelgavas Svētku kori veido Jelgavas Mūzikas vidusskolas mācību kora, Annas baznīcas kora, koru “Zemgale”, “Mītava”, “Tik un tā”, “Skali”, “Sidrabe”, un citu koru dziedātāji un diriģenti.

, ,