Mūzika balsij un ērģelēm

Sestdien, 15. jūlijā plkst. 18.00 Ģertrūdē koncertā “Mūzika balsij un ērģelēm” muzicēs ērģelniece Inese Paiča un jaunā, talantīgā vokāliste Aleksandra Špicberga (mecosoprāns).

Koncerta programmā skanēs dažādu noskaņu mūzika – gan J. S. Baha ērģeļdarbi un Ārijas no Jāņa pasijas, gan romantisma laikmeta skaņdarbi un divi klausītāju īpaši iemīļoti Ave Maria dziedājumi. Koncertā muzicēs Aleksandra Špicberga (mecosoprāns) un ērģelniece Inese Paiča.

_V8A7943-by-Liene-Petersone-cropmazAleksandrai ir 15 gadi un viņa mācās Rīgas Doma kora skolā pie pedagoģes Rudītes Zariņas. Valsts un starptautisku konkursu laureāte, Gran Prix ieguvēja starptautiskajā jauno vokālistu konkursā Kohtla – Jarve, Igaunijā (2015), diplomande un specbalvas “Debija” laureāte Jeļenas Obrazcovas starptautiskajā jauno vokālistu konkursā Sanktpēterburgā (2016). Ierakstīts debijas albums “Iepazīšanās” (“Introduce to Aleksandra Spicberga”) (2015).

Inese Paiča studiju laikā ar panākumiem piedalījusies starptautiskos ērģelnieku un pianistu konkursos, regulāri koncertē Latvijas baznīcās. Līdzās mūziķa profesijai iegūta izglītība veselības aprūpē, Inese ir sertificēta mūzikas terapeite un docētāja Rīgas Stradiņa universitātē.

Koncerts notiek programmas Zauera ērģeļu vasara ietvaros. Ieeja par ziedojumiem Ģertrūdes unikālo Zauera ērģeļu atjaunošanai.
Papildu informācija: http://gertrude.lv/2017/05/zauera-ergelu-vasara-2/

, ,