Svētceļojums uz Aglonu

IMG-20160815-WA0053Tāpat kā pagājušajā gadā, aicinām ģertrūdiešus kopā ar mācītāju Kristu Kalniņu doties svētceļojumā uz Aglonu.

Pavērojiet putnus debesīs – ne tie sēj, ne pļauj, ne savāc ražu šķūņos; jūsu debesu Tēvs tos baro. Vai jūs neesat daudz vairāk vērti kā viņi? /Mt.6:26/

Svētceļojums ir iespēja kaut uz brīdi pabūt ārpus ierastajām ikdienas rūpēm un kādu ceļa posmu iet līdzās citiem svētceļniekiem, būt kopībā un sadraudzībā. Tā ir pieredze, kur varam piedzīvot gavilējošu prieku un pateicību, ka esam dzīvi, varam pamosties, elpot, staigāt un baudīt to žēlastību, ko Dievs mums dod katru rītu no jauna. Citreiz svētceļojuma pieredze ļauj piedzīvot savu nespēku un ieraudzīt, cik patiesībā esam nabadzīgi, un ka neko citu nevaram dot savam Radītājam, kā vien mūsu nabadzību un mūsu nespēku, pretī saņemot pāri plūstošu Dieva Mīlestību un Dzīvību. Ko Dievs ir sagatavojis šajā svētceļojumā priekš mums, uzzināsim tikai tad, ja atsauksimies un paļāvības pilni ļausimies Viņa vadībai.

Šogad, tāpat kā iepriekšējos gados, dosimies uz Aglonu, kur tūkstošiem Latvijas kristiešu ik gadu 15. augustā svin vienus no lielākajiem katoļu baznīcas svētkiem – Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētkus. Ar savu piedalīšanos apliecinām to, ka spējam ticībā atpazīt Kristus ķermeņa – Baznīcas vienotību dažādu kristīgu konfesiju vidū.

Plānojam doties ceļā trešdien 9. augustā no rīta, vispirms ar vilcienu līdz Jēkabpilij un tad tālāk kājām līdz Aglonai. Ceļā pavadīsim piecas dienas, katru dienu plānojot noiet aptuveni 20-25 km (maršruts vēl tiks precizēts). Nakšņošana paredzēta galvenokārt teltīs, rūpēsimies par vienkāršām maltītēm.

Ja vēlies pievienoties svētceļojumam, tad rakstiet uz e-pastu sigita.dislere@gmail.com līdz 5. augustam.

, ,