Jauniešu studija

11004216_1014965211865881_1623169564_nMūsu draudzē jaunieši tiekas dievkalpojumos, citos kopīgajos draudzes notikumos un īpašos notikumos tieši jauniešiem – Ģertrūdes jauniešu vakaros “Kambaris” un “Godfidence”.

Ja vēlies ieraudzīt, iepazīt un satikt Ģertrūdes jauniešus, Tev ir iespēja nākt uz “Kambari” vai “Godfidence” piektdienās plkst. 19.00.

“Kambaris” ir vieta, kur katru piektdienu vienkopus tiekas jaunieši, lai baudītu sadraudzību dažādās aktivitātēs, runātu par svarīgām dzīves tēmām, kopā priecātos un atpūstos no ikdienas steigas. Ja vēlies piektdienas vakaru pavadīt citādākā gaisotnē, tad „Kambaris” ir īstā vieta Tev!

Papildu informācija: “Kambara” Facebook lapā vai pie Kristapa, zvanot 28864248 vai rakstot – kristaps.kravalis@inbox.lv.

Par līdz šim “Kambarī” piedzīvoto lasi šeit: http://gertrude.lv/2015/01/gertrudes-jauniesu-vakari-kambaris/

 

  • Mikola

    Kādēļ otrajā bildē redzamais puisis ar kreiso roku rāda t.s. “velna ragus”?
    http://en.wikipedia.org/wiki/Sign_of_the_horns

    • Motopele no Marsa

      Gadījies, ka pazīstu to rakari ;) Žests ir domāts kā “ir forši” :) Un dažādos reģionos tulkojums atšķiras daudz žestiem. Bija smieklīgi, kad Anglijas karaliene aizbrauca vizītē uz Āfriku un vietējie, smaidot, rādīja “V” zīmi tikai ar otrādi pagrieztu roku, jo viņiem ir savs priekšstats par žestiem :D Un pēkšņi “victory” kļuva par nepieklājīgu simbolu, kas ir izplatīts Lielbritānijā ;)