Svētdienas skola

Savu bērnu vai krustbērnu kristībās mēs apņēmāmies viņus arī kristīgi audzināt. Mēs labprāt gribam, lai šis solījums pie mūsu bērniem piepildās, taču praksē to nav viegli īstenot. Mēs bieži sev jautājam, kā, no kā lai mācās, kāpēc man neizdodas. Tāpēc draudzē darbojas Svētdienas skola, lai Jūs, vecākus un krustvecākus, atbalstītu.

Tās uzdevums ir palīdzēt veidot bērnos kristīgu pasaules uzskatu ar dažādu nodarbību palīdzību, iemācīt bērnam veidot patiesas un dzīvas attiecības ar Dievu. Ģertrūdes Svētdienas skolā tiek gaidīti bērni vecumā no 3 līdz 12 gadiem.

Svētdienas skolas nodarbības 2016./2017. mācību gadā notiks trijās vecuma grupās:

  • mazākajiem vecumā no 3 līdz 6 gadiem;
  • Godly Play grupā bērniem no 6 līdz 9 gadiem;
  • un vecākajiem bērniem no 9 līdz 12 gadiem.

Svētdienas skolas skolotāji lūdz dalībnieku vecākus aizpildīt īsu pieteikšanās anketu, lai varētu labāk gatavoties nodarbībām, bet mīļi gaidīs visus bērnus Svētdienas skolā arī bez iepriekšējiem pieteikumiem.

plakats_sv_skola (2)

Svētdienas skolas nodarbības notiek no oktobra līdz maijam katru svētdienu (izņemot mēneša otro svētdienu, kad Ģertrūdē svinam Ģimeņu dievkalpojumu). Bērni svētdienas rītu sāk dievkalpojumā kopā ar vecākiem baznīcas zālē. Pēc mācītāja uzaicinājuma bērni un Svētdienas skolas skolotāji dodas pie altāra uz lūgšanu, pēc kuras kopā dodas uz Svētdienas skolas nodarbību pagrabstāvā. Tur viņi jūs gaidīs pēc dievkalpojuma beigām.

Tāpat no oktobra līdz maijam katra mēneša otrajā svētdienā plkst. 13.00 jūs kopā ar bērniem vai krustbērniem esiet gaidīti Ģimeņu dievkalpojumā, ko svinam ar vienkāršotu kārtību, dziesmām un uzrunu.

Papildu informācija: Sanita Roze (tālruņa nr.: 26174186, e-pasts: sansiirozes@gmail.com).