Zupas virtuve

12188244_930770453675032_1873001484158146544_oĢertrūdes draudze katru ceturtdienu no plkst. 13.00 līdz 16.oo uzņem 240 Rīgas trūcīgākos iedzīvotājus Ģertrūdes Zupas virtuvē.

Ģertrūdes Zupas virtuve ir vienīgā Zupas virtuve Rīgā, kur mēs cilvēkus ne tikai pabarojam ar siltu un sātīgu zupu, bet arī ieaicinām viņus telpās, kur viņi sēž pie klātiem galdiem un tiek apkalpoti no draudzes cilvēku puses. Zupas virtuves kalpošana notiek katru ceturtdienu no plkst. 13.00 līdz 16.00 četrās maiņās ik pa stundai kopumā uzņemot 240 Rīgas trūcīgos iedzīvotājus.

2016. gada sezonā Ģertrūdes Zupas virtuve uzsāk savu kalpošanu 6. oktobrī. Zupas virtuve gaida Rīgas trūcīgos iedzīvotājus katru ceturtdienu no oktobra līdz jūnija mēnesim. Zupas virtuves kalpošana ir iespējama pateicoties ģertrūdiešu un mūsu draugu ziedojumiem un pašaizliedzīgajiem brīvprātīgajiem, kuri praktiski kalpo uzņemot un pabarojot trūcīgos katru ceturtdienu. Paldies katram ziedotājam par finansiālo atbalstu – tas ir ļoti nozīmīgs, lai Zupas virtuve varētu savu darbību turpināt!

ziemassvetki-vecas-sv-gertrudes-zupas-virtuve-24-42931004Vienas siltas maltītes izmaksas Ģertrūdes Zupas virtuvei ir apmēram 55 centi personai. Katru ceturtdienu Zupas virtuvi apmeklē apmēram 240 Rīgas trūcīgo iedzīvotāju. Paldies ziedotājiem, kuri atbalsta šo projektu no 2013. gada, kad Zupas virtuves finansēšana kļuva par Ģertrūdes draudzes atbildību! Jūsu regulārie ziedojumi ir ļāvuši mums turpināt šo nozīmīgo kalpošanu!

Ģertrūdes Zupas virtuves apmeklētāji ir gaidīti ne tikai katru ceturtdienu, bet jau par tradīciju kļuvušajos Otrajos Ziemassvētkos, kad kopā ar draudzes locekļiem tiek baudīta īpaša svētku maltīte un saņemtas draudzes sarūpētas dāvaniņas.

Šogad Zupas virtuve notiek jau astoto gadu un lielāko daļu izmaksu plānojam segt mēs paši, tāpēc ziedojumi nepieciešami arī turpmāk.

ZaneLai Ģertrūdes Zupas virtuves kalpošana turpinātos, aicinām piedalīties! Zupas virtuvi ir iespēja atbalstīt dažādos veidos:

  • ar savu praktisko kalpošanu ceturtdienās palīdzot Zupas virtuves komandai uzņemt mūsu viesus draudzes telpās un pasniedzot viņiem gaidīto maltīti (par kalpošanu Zupas virtuvē lūdzam sazināties ar Māru Behmani, tālruņa nr.: 26533535, e-pasts: behmanemara@gmail.com);
  • turpinot ziedot Zupas virtuves kalpošanai (ziedot iespējams Ģertrūdes draudzes kontā ar norādi „Zupas virtuvei”);
  • Zupas virtuvi var atbalstīt ne tikai ar finansiālu ziedojumu, bet arī ar praktiskiem produktu ziedojumiem (par produktu ziedošanu lūdzam sazināties ar Māru Behmani);
  • lūdzot par mūsu Zupas virtuves kalpotājiem un apmeklētājiem, lai Dieva darbs notiek arī pie viņu sirdīm.

Papildu informācija par Ģertrūdes zupas virtuves kalpošanu šeit.