Laulāto kurss

Laulato_kurss_webVai esat laulāti vai ilgāku laiku dzīvojat kopā? Jūs vēlaties uzlabot savas attiecības?
Ja jūs atbildiet ar „Jā” uz jebkuru no šiem jautājumiem, tad Laulāto kurss ir domāts jums!

Ģertrūdes Laulāto kurss sāksies 2016. gada 19. oktobrī un notiks trešdienās, plkst. 19.00 – 21.30 Rīgas Vecajā Svētās Ģertrūdes baznīcā, Lutera zālē (pagrabstāvā, ieeja no baznīcas kreisās puses).

Pieteikšanās dalībai kursā – aizpildot elektronisko pieteikšanās anketu.

Kas ir laulāto kurss?
Tie ir septiņi vakari jaukā atmosfērā. Divatā pie romantiska galdiņa jūs baudīsiet uzkodas, klausīsieties praktiskas uzrunas un pārrunāsiet tās divatā. Kursa laikā nav grupu darba un jums nebūs jādalās savā pieredzē ne ar vienu citu kā tikai ar savu laulāto.

Laulāto kurss ir paredzēts ikvienam pārim – vienalga, vai esat kopā vienu vai sešdesmit vienu gadu, vienalga, vai jums ir stipra ģimene vai arī cīnāties par tādu. Arī tad, ja jūsu laulība ir ļoti veiksmīga, kurss jums palīdzēs nostiprināt jūsu labos ieradumus.

Kurss notiek septiņu trešdienas vakaru garumā. Vakars sākas 19.00 un beidzas 21.30. Kursu vada Krists un Linda Kalniņi, Rinalds un Ieva Granti, Ivars un Arta Ciši, Oskars un Santa Smoļaki.

Maksa dalībai kursā katram pārim: EUR 70. Šajās izmaksās iekļauti ar kursu saistītie izdevumi – septiņas maltītes, kursa rokasgrāmatas un  “Grāmata laulātajiem”, pāra dalība kursa noslēguma svinībās, kā arī ar kursa administrēšanu, organizēšanu un telpu izmantošanu saistītie izdevumi. Samaksu iespējams veikt, norēķinoties vairākās daļās.

Rekvizīti pārskaitījumiem (ar norādi “Laulāto kursam”):

Rīgas Vecā Svētās Ģertrūdes evaņģēliski luteriskā draudze
Reliģiskās organizācijas reģ. nr.: 90000293463
Bankas rekvizīti: AS Swedbank, konta nr.: LV40HABA0551005116532

Kontaktinformācija jautājumu gadījumā: laulatokurss@gertrude.lv

 • Gunta

  gribējās tikt uz Laulāto kursu, bet nokavējām. Vai ir zināms, kad sāksies nākamie kursi?

 • guna.sniedzina

  Labdien, Sarmīte! Nākamais Laulāto kurss sāksies 2011. gada februārī, pieteikšanās notiks no šī gada decembra vidus tepat mājaslapā.
  Pagaidām individuāli kursi Ģertrūdē nenotiek, taču nepieciešamības gadījumā varu ieteikt vērsties pēc padoma pie draudzes mācītāja Rinalda Granta mācītāja pieņemšanas laikā – ceturtdienās plkst. 15.00 – 17.30. (tuvākajās divās nedēļās gan ir nelielas izmaiņas; nākamā pieņemšana notiks 25. novembrī).

 • Sarmīte

  Tas ir tik ļoti svētīgi, ka ir tāda iespēja ģimenēm nostiprināties! Paldies šo kursu vadītājiem par šo svētīgo darbu!Vai 2011. gadā būs vēl tādi kursi – šogad nokavējām un mums ir ļoti vajadzīga palīdzība un padoms mūsu ģimenes stiprināšanai, lai mūsu ģimenes pamatā būtu Jēzus Kristus, patiesa cieņa vienam pret otru, rūpes un mīlestība, spēja visas problēmas risināt kopā un sapratne, kuras ļoti trūkst. Vai ir iespējami arī individuāli kursi?