Pirmslaulību kurss

Pirmslaulību kurss (foto - Synergy by Jasmine, flickr.com)Ģertrūdes Pirmslaulību kurss sāksies 2017. gada 26. aprīlī un norisināsies piecus trešdienu vakarus (26. aprīlis, 3., 10., 17. un 24. maijs) no plkst. 19.00 līdz 21.30 Rīgas Vecajā Svētās Ģertrūdes baznīcā, Ģertrūdes ielā 8, Lutera zālē (pagrabstāvā, ieeja no baznīcas kreisās puses).

 

Pieteikšanās Pirmslaulību kursam ir noslēgusies. Gaidīsim jaunus pārus nākamajā Pirmslaulību kursā 2018. gada pavasarī.

Vai vēlies ielikt stiprus pamatus ilgstošai laulībai?

Laulību sagatavošanas kurss paredzēts pāriem, kas gatavojas laulībām vai par šādu soli vēl tikai domā. Pavadot kopā piecus vakarus, Jūs gūsiet pieredzi, kas palīdzēs veidot Jūsu ģimeni. Jūs kopīgi domāsiet par tādiem jautājumiem kā šie: kā atpazīt un izmantot Jūsu atšķirības, kā risināt konfliktus, kā kopā pavadīt kvalitatīvu laiku, kā palīdzēt otram sajusties mīlētam, kā veidot labas seksuālās attiecības, kā kopīgi runāt par mērķiem, vērtībām un sapņiem?

Vakars notiek atbrīvotā, saviesīgā gaisotnē, baudot nelielu cienestu. Starp īsām uzrunām pārim tiek doti uzdevumi un jautājumi, par kuriem kopīgi diskutēt. Kursu vada Krists un Linda Kalniņi, Rinalds un Ieva Granti, Oskars un Santa Smoļaki.

Kurss notiek bez dalības maksas, taču tā laikā pāriem ir iespēja ziedot kursa izdevumu segšanai.

Kontaktinformācija: kalnina.linda@yahoo.com

Comments are closed.